Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to gd_GB translation catalogue (601 entries)

en:  (Opens in new window)
gd_GB:  (Fosglaidh seo ann an uinneag ùr)

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
gd_GB: Seadh, 's urrainn dhut na beachdan agad a leughadh uair sam bith 's tu a' briogadh air a' cheangal "%1$s" ann an clàr-taice nan rianairean.

en: %1$s at %2$s
gd_GB: %1$s aig %2$s

en: %s (Required)
gd_GB: %s (Riatanach)

en: %s ago
gd_GB: %s air ais

en: %s is required
gd_GB: Tha feum air %s

en: &laquo; Previous
gd_GB: &laquo; Air ais

en: &mdash; Select &mdash;
gd_GB: &mdash; Dèan taghadh &mdash;

en: (no title)
gd_GB: (gun tiotal)

en: (required)
gd_GB: (riatanach)

en: 404 error page
gd_GB: Duilleag na mearachd 404

en: Activate
gd_GB: Cuir an gnìomh

en: Active
gd_GB: Gnìomhach

en: Add
gd_GB: Cuir ris

en: Add Contact Form
gd_GB: Cuir foirm conaltraidh ris

en: Add Menu Item
gd_GB: Cuir ball clàir-thaice ris

en: Add New
gd_GB: Cuir fear ùr ris

en: Add New Comic
gd_GB: Cuir pàipear-èibhinn ris

en: Add New Menu Section
gd_GB: Cuir earrann clàir-thaice ùr ris

en: Add New Project
gd_GB: Cuir pròiseact ùr ris

en: Add New Project Tag
gd_GB: Cuir taga pròiseict ùr ris

en: Add New Project Type
gd_GB: Cuir seòrsa ùr de phròiseact ris

en: Add New Testimonial
gd_GB: Cuir teisteanas ùr ris

en: Add a new field
gd_GB: Cuir raon ùr ris

en: Add a new service
gd_GB: Cuir seirbheis ùr ris

en: Add another option
gd_GB: Cuir roghainn eile ris

en: Add logo
gd_GB: Cuir suaicheantas ris

en: Add or remove tags
gd_GB: Cuir ris no thoir air falbh tagaichean

en: Add to section:
gd_GB: Cuir ris an earrann:

en: Address:
gd_GB: Seòladh:

en: Album
gd_GB: Albam

en: All
gd_GB: A h-uile

en: All Comics
gd_GB: Gach pàipear-èibhinn

en: All Menu Sections
gd_GB: Gach earrann a' chlàir-thaice

en: All Project Tags
gd_GB: A h-uile taga pròiseict

en: All Project Types
gd_GB: A h-uile seòrsa de phròiseact

en: All Projects
gd_GB: A h-uile pròiseact

en: All Testimonials
gd_GB: Gach teisteanas

en: All author pages
gd_GB: Gach duilleag ùghdair

en: All category pages
gd_GB: Gach duilleag roinn-seòrsa

en: All date archives
gd_GB: Gach tasg-lann cheann-là

en: All pages
gd_GB: A h-uile duilleag

en: All posts
gd_GB: A h-uile post

en: All tag pages
gd_GB: Gach duilleag thagaichean

en: All taxonomy pages
gd_GB: Gach duilleag tacsonamaidh

en: Alternate text:
gd_GB: Roghainn teacsa eile:

en: An error occurred. Please try again later.
gd_GB: Thachair mearachd. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: Artist
gd_GB: Neach-ciùil

en: Attachment Page
gd_GB: Duilleag ceanglachain

en: Available Services
gd_GB: Seirbheisean a tha ri am faighinn

en: Back to Top &uarr;
gd_GB: Air ais gun bharr &uarr;

en: Background color
gd_GB: Dath a' chùlaibh

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
gd_GB: Mus briog thu air "Foillsich", ath-nuadhaich na ceanglaichean a leanas gus dèanamh cinnteach gun urrainn dhuinn am post agad Publicize-igeadh:

en: Black
gd_GB: Dubh

en: Blog URL:
gd_GB: URL a' bhloga:

en: Blue
gd_GB: Gorm

en: Border Color (hex):
gd_GB: Dath an iomaill (hex):

en: Button style
gd_GB: Stoidhle a' phutain

en: Camera
gd_GB: Camara

en: Can I send a notification to more than one person?
gd_GB: An urrainn dhomh brath a chur gu iomadh duine aig an aon àm?

en: Can I view my feedback within WordPress?
gd_GB: Am faic mi mo bheachdan am broinn WordPress?

en: Cancel
gd_GB: Sguir dheth

en: Cancel reply
gd_GB: Sguir dhen fhreagairt

en: Caption:
gd_GB: Caipsean:

en: Category
gd_GB: roinn-seòrsa

en: Change logo
gd_GB: Atharraich an suaicheantas

en: Chart stats by
gd_GB: Stadastaireachd na cairte le

en: Check for Spam
gd_GB: Sgrùdaich airson spama

en: Checkbox
gd_GB: Bogsa-cromaige

en: Choose Images
gd_GB: Tagh dealbhan

en: Choose from the most used Labels
gd_GB: Tagh o na leubailean air a bheil an fhèill as motha

en: Choose from the most used tags
gd_GB: Tagh o na tagaichean air a bheil an fhèill as motha

en: Click here
gd_GB: Briog an-seo

en: Click to autoplay the presentation!
gd_GB: Dèan briogadh gus an taisbeanadh a chluich gu fèin-obrachail!

en: Click to share on LinkedIn
gd_GB: Briog air gus a cho-roinneadh air LinkedIn

en: Click to share on Pocket
gd_GB: Briog air gus a cho-roinneadh air Pocket

en: Click to share on Reddit
gd_GB: Briog gus co-roinn air Reddit

en: Click to share on Tumblr
gd_GB: Briog gus co-roinn air Tumblr

en: Click to share on Twitter
gd_GB: Briog air gus a cho-roinneadh air Twitter

en: Close
gd_GB: Dùin

en: Color Scheme
gd_GB: Sgeama nan dathan

en: Comic
gd_GB: Pàipear-èibhinn

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
gd_GB: Chaidh dreachd a' phàipeir-èibhinn ùrachadh. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall am pàipear-èibhinn</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
gd_GB: Tha am pàipear-èibhinn air fhoillseachadh. <a href="%s">Seall am pàipear-èibhinn</a>

en: Comic restored to revision from %s
gd_GB: Chaidh am pàipear-èibhinn aiseag dhan ath-sgrùdadh o %s

en: Comic saved.
gd_GB: Chaidh am pàipear-èibhinn shàbhaladh.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
gd_GB: Tha am pàipear-èibhinn air an sgeideal airson: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Ro-sheall am pàipear-èibhinn</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
gd_GB: Chaidh am pàipear-èibhinn a chur. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall am pàipear-èibhinn</a>

en: Comic updated.
gd_GB: Chaidh am pàipear-èibhinn ùrachadh.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
gd_GB: Tha am pàipear-èibhinn air ùrachadh. <a href="%s">Seall am pàipear-èibhinn</a>

en: Comics
gd_GB: Pàipearan-èibhinn

en: Comment
gd_GB: bheachd

en: Commenting as %s
gd_GB: A' toirt seachad beachdan mar %s

en: Comments
gd_GB: Beachdan

en: Configure
gd_GB: Rèitich

en: Connect
gd_GB: Dèan ceangal

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gd_GB: Cum ort a leughadh <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Convert to Comic
gd_GB: Dèan pàipear-èibhinn dheth

en: Convert to Post
gd_GB: Dèan post dheth

en: Currently Reading
gd_GB: 'Ga leughadh an-dràsta

en: Custom
gd_GB: Gnàthaichte

en: Custom CSS Stylesheet
gd_GB: Siota-stoidhle CSS gnàthaichte

en: Custom Email Address
gd_GB: Seòladh puist-dhealain gnàthaichte

en: Custom field deleted.
gd_GB: Chaidh an raon gnàthaichte a sguabadh às.

en: Custom field updated.
gd_GB: Tha an raon gnàthaichte air ùrachadh.

en: Customer Name
gd_GB: Ainm a' chustamair

en: Customer Testimonials
gd_GB: Teisteanasan chustamairean

en: Customize
gd_GB: Gnàthaich

en: Customize Testimonials Archive
gd_GB: Gnàthaich tasg-lann nan teisteanasan

en: DOWN
gd_GB: SÌOS

en: Daily archives
gd_GB: Tasg-lannan làitheil

en: Dark
gd_GB: Dorcha

en: Date
gd_GB: Ceann-là

en: Deactivate
gd_GB: Cuir à gnìomh

en: Default
gd_GB: Bunaiteach

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
gd_GB: Raon ùr

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
gd_GB: A' chiad roghainn

en: Delete
gd_GB: Sguab às

en: Delete Permanently
gd_GB: Sguab às gu buan

en: Delete this item permanently
gd_GB: Sguab às an nì seo gu buan

en: Description
gd_GB: Tuairisgeul

en: Disconnect
gd_GB: Dì-cheangail

en: Disconnect Jetpack
gd_GB: Dì-cheangail Jetpack

en: Display Header Text
gd_GB: Seall teacsa a' bhanna-chinn

en: Display WordPress Posts
gd_GB: Taisbean puist WordPress

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
gd_GB: Seall meanbh-thionndadh dhen phròifil Gravatar agad

en: Display a photo gallery or slideshow
gd_GB: Taisbean gailearaidh dhealbhan no taisbeanadh-shleamhnagan

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
gd_GB: Seall na dealbhan uile agad sa ghailearaidh mar mosaic sgoinneil.

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
gd_GB: Taisbean widget loidhne-ama Twitter leabaichte oifigeil.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
gd_GB: Taisbeanaidh seo liosta de phuist ùra o bloga WordPress.com eile no fear a tha comasach air Jetpack.

en: Don't show the Reblog button on posts
gd_GB: Na seall am putan "Ath-bhlogaich" air puist

en: Download
gd_GB: Luchdadh a-nuas

en: Drop down
gd_GB: Clàr-taice tèarnaidh

en: Drop images to upload
gd_GB: Leig às dealbhan gus an luchdadh suas

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
gd_GB: Tha e furasta post sam bith a bhrosnachadh leis an taga <a href="%1$s">"brosnaichte"</a> no taga eile a tha iomchaidh 'nad bheachd. Tha suas ri %2$s puist ceadaichte ann an raon na susbainte bhrosnaichte san ùrlar agad.

en: Edit
gd_GB: Deasaich

en: Edit CSS
gd_GB: Deasaich an CSS

en: Edit Comic
gd_GB: Deasaich am pàipear-èibhinn

en: Edit Menu Item
gd_GB: Deasaich nì a' chlàir-thaice

en: Edit Menu Section
gd_GB: Deasaich earrann a' chlàir-thaice

en: Edit Project
gd_GB: Deasaich am pròiseact

en: Edit Project Tag
gd_GB: Deasaich taga a' phròiseict

en: Edit Project Type
gd_GB: Deasaich seòrsa a' phròiseict

en: Edit Testimonial
gd_GB: Deasaich an teisteanas

en: Edit Your Profile
gd_GB: Deasaich a' phròifil agad

en: Edit this new field
gd_GB: Deasaich an raon ùr seo

en: Email
gd_GB: Post-d

en: Email Address
gd_GB: Seòladh puist-dhealain

en: Email me whenever
gd_GB: Cuir post-d thugam uair sam bith

en: Email notifications
gd_GB: Brathan puist-dhealain

en: Email settings
gd_GB: Roghainnean a' phuist-dhealain

en: Empty Spam
gd_GB: Falamhaich an spama

en: Enabled Services
gd_GB: Seirbheisean a tha an comas

en: English Options
gd_GB: Roghainnean Beurla

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
gd_GB: Cuir a-steach URL WordPress.com no làrach Jetpack WordPress.

en: Enter the customer's name here
gd_GB: Cuir ainm a' chustamair an-seo

en: Enter the menu item's name here
gd_GB: Cuir ainm ball a' chlàir-thaice an-seo

en: Enter your email address
gd_GB: Cuir a-steach seòladh a' phuist-dhealain agad

en: Error in moving to Trash.
gd_GB: Mearachd 'ga ghluasad dhan sgudal.

en: Error in restoring from Trash.
gd_GB: Mearachd 'ga aiseag on sgudal.

en: Error loading profile
gd_GB: Mearachd le luchdadh na pròifil.

en: Error!
gd_GB: Mearachd!

en: Error: please enter a valid email address.
gd_GB: Mearachd: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain dligheach.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
gd_GB: Mearachd: cuir a-steach am fiosrachadh air a bheil feum (ainm, post-d).

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
gd_GB: Duilleag

en: Explain...
gd_GB: Mìnich...

en: Export feedback as CSV
gd_GB: Às-phortaich na beachdan mar CSV

en: Facebook Page URL
gd_GB: URL duilleag Facebook

en: Featured
gd_GB: Brosnaichte

en: Featured Content
gd_GB: Susbaint bhrosnaichte

en: Featured Images
gd_GB: Dealbhan brosnaichte

en: Feedback
gd_GB: Dè do bheachd?

en: Feedback discarded.
gd_GB: Chaidh do bheachdan a thilgeil air falbh.

en: Field type
gd_GB: Seòrsa an raoin

en: First option
gd_GB: A' chiad roghainn

en: Focal Length
gd_GB: An leud fòcasach

en: Follow Blog
gd_GB: Lean ris a' bhloga

en: Follow Comments
gd_GB: Lean beachdan

en: Food Menus
gd_GB: Clàir-bhìdh

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
gd_GB: Mar eisimpleir, spìosrach, annsachd is msaa. <br /> Cuir cromagan eadar na leubailean

en: For more information:
gd_GB: Airson barrachd fiosrachaidh:

en: From
gd_GB: O

en: Front page
gd_GB: An duilleag mhòr

en: Gallery
gd_GB: Gailearaidh

en: Gravatar Profile
gd_GB: Pròifil Gravatar

en: Green
gd_GB: Uaine

en: Here&#8217;s what your form will look like
gd_GB: Seo an coltas a bhios air an fhoirm agad

en: Hide
gd_GB: Falaich

en: Hide related content after posts
gd_GB: Falaich susbaint cho-cheangailte an dèidh phost

en: Home
gd_GB: Dhachaigh

en: Hours:
gd_GB: Uairean a thìde:

en: How does this work?
gd_GB: Ciamar a dh'obraicheas seo?

en: IP Address:
gd_GB: An seòladh IP:

en: Icon
gd_GB: Ìomhaigheag

en: Icon + text
gd_GB: Ìomhaigheag ┐ teacsa

en: Icon only
gd_GB: Ìomhaigheag a-mhàin

en: Ignore all
gd_GB: Leig seachad a h-uile

en: Image
gd_GB: Dealbh

en: Image Alignment:
gd_GB: Co-thaobhadh an deilbh:

en: Image Gallery Slideshow
gd_GB: Taisbeanadh-shleamhnagan de dhealbhan a' ghailearaidh

en: Image Grid
gd_GB: Griod nan dealbh

en: Image Link
gd_GB: Ceangal deilbh

en: Image List
gd_GB: Liosta nan dealbhan

en: Image Settings:
gd_GB: Roghainnean an deilbh:

en: Image Size:
gd_GB: Meud an deilbh:

en: Image URL:
gd_GB: URL an deilbh:

en: Image title:
gd_GB: Tiotal an deilbh:

en: Images:
gd_GB: Dealbhan:

en: Inactive
gd_GB: Neo-ghnìomhach

en: Jetpack Support
gd_GB: Taic Jetpack

en: Jump to:
gd_GB: Gearr leum gu:

en: Label
gd_GB: Leubail

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
gd_GB: Post-d

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
gd_GB: Ainm

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
gd_GB: Làrach-lìn

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
gd_GB: Roghainn

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
gd_GB: Roghainnean

en: Labels
gd_GB: Leubailean

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
gd_GB: Leubailean: <small>spìosrach, annsachd is msaa. <em>Cuir cromagan eadar na leubailean</em></small>

en: Language
gd_GB: Cànan

en: Large
gd_GB: Mòr

en: Last Modified
gd_GB: Atharrachadh mu dheireadh

en: Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd

en: Layout Options:
gd_GB: Roghainnean na co-dhealbhachd:

en: Learn More
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: Learn more
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: Learn more about Markdown.
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu Markdown.

en: Leave a Reply
gd_GB: Fàg freagairt

en: Leave a Reply to %s
gd_GB: Freagair %s

en: Left
gd_GB: Clì

en: Light
gd_GB: Soilleir

en: Like
gd_GB: 'S toil

en: Like this:
gd_GB: Innis gur toil leat seo:

en: Likes
gd_GB: Daoine as toil leotha

en: Likes Notifications
gd_GB: Brathan mu dhaoine a thuirt gur toil leotha rud

en: Likes and Shares
gd_GB: Daoine 's toil leotha e 's co-roinneadh

en: Link Color (hex):
gd_GB: Dath a' cheangail (hex):

en: Link To:
gd_GB: Ceangal ri:

en: Links to services that you use across the web.
gd_GB: Ceanglaichean do sheirbheisean a chleachdas tu air feadh an lìn.

en: Links to your blog's RSS feeds
gd_GB: Ceangail ri inbhirean RSS a' bhloga agad.

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
gd_GB: Ceanglaichean dha na làraichean-lìn, blogaichean is làraichean eile agad a bheir tuairisgeul air cò tha annad.

en: Live Preview
gd_GB: Ro-shealladh beò

en: Loading &hellip;
gd_GB: 'Ga luchdadh &hellip;

en: Loading&hellip;
gd_GB: 'Ga luchdadh&hellip;

en: Loading...
gd_GB: 'Ga luchdadh...

en: Logo
gd_GB: Suaicheantas

en: M j, Y @ G:i
gd_GB: j M Y @ G:i

en: Mark as Spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha ann

en: Mark this message as NOT spam
gd_GB: Cuir comharra NACH E spama a tha san teachdaireachd seo

en: Mark this message as spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha san teachdaireachd seo

en: Markdown content
gd_GB: Susbaint Markdown

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
gd_GB: Uiread as motha a phuist a sheallar (10 air a' char as fhaide):

en: Media
gd_GB: Meadhan

en: Media File
gd_GB: Faidhle meadhain

en: Media Width:
gd_GB: Meud a' mheadhain:

en: Medium
gd_GB: Meadhanach

en: Menu
gd_GB: An clàr-taice

en: Menu Item
gd_GB: Nì a' chlàir-thaice

en: Menu Section
gd_GB: Earrann a' chlàir-thaice

en: Menu Sections
gd_GB: Earrannan a' chlàir-thaice

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
gd_GB: Chaidh ball a' chlàir-thaice fhoillseachadh. <a href="%s">Seall e</a>

en: Menu item saved.
gd_GB: Chaidh ball a' chlàir-thaice a shàbhaladh.

en: Menu item updated.
gd_GB: Chaidh ball a' chlàir-thaice a chur ris.

en: Message
gd_GB: Teachdaireachd

en: Message Sent
gd_GB: Teachdaireachd air a chur

en: Messages
gd_GB: Teachdaireachdan

en: Missed schedule
gd_GB: Sgeideal dhe na dh'fhalbh ort

en: Mobile Apps
gd_GB: Aplacaidean do dh'innealan-làimhe

en: Monthly archives
gd_GB: Tasg-lannan mìosail

en: More
gd_GB: Barrachd

en: More information
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: My Tweets
gd_GB: Na tweets agam

en: Name
gd_GB: Ainm

en: New Comic
gd_GB: Pàipear-èibhinn ùr

en: New Menu Sections Name
gd_GB: Ainm earrann ùr a' chlàir-thaice

en: New Project
gd_GB: Pròiseact ùr

en: New Project Tag Name
gd_GB: Ainm airson taga pròiseict ùr

en: New Project Type Name
gd_GB: Ainm airson seòrsa ùr de phròiseact

en: New Row
gd_GB: Ràgh ùr

en: New Testimonial
gd_GB: Teisteanas ùr

en: New field
gd_GB: Raon ùr

en: Newest
gd_GB: As ùire

en: Next &raquo;
gd_GB: Air adhart &raquo;

en: No
gd_GB: Chan eil

en: No Borders
gd_GB: Gun iomall

en: No Comics found
gd_GB: Cha deach pàipear-èibhinn a lorg

en: No Comics found in Trash
gd_GB: Cha deach pàipear-èibhinn sam bith a lorg san sgudal

en: No Footer
gd_GB: Gun bhann-coise

en: No Header
gd_GB: Gun bhann-cinn

en: No Labels
gd_GB: Gun leubail

en: No Labels found
gd_GB: Cha deach leubail a lorg.

en: No Projects found
gd_GB: Cha deach pròiseact sam bith a lorg

en: No Scrollbar
gd_GB: As aonais bàr-sgrolaidh

en: No Testimonials found
gd_GB: Cha deach teisteanas sam bith a lorg

en: No Testimonials found in Trash
gd_GB: Cha deach teisteanas sam bith a lorg san sgudal

en: No feedback found
gd_GB: Cha deach beachd sam bith a lorg

en: No logo set
gd_GB: Cha deach suaicheantas a shuidheachadh

en: No plugins found.
gd_GB: Cha deach plugan a lorg.

en: No suggestions
gd_GB: Gun mholaidhean

en: No tags found.
gd_GB: Cha deach taga sam bith a lorg.

en: No themes found.
gd_GB: Cha deach ùrlar a lorg.

en: None
gd_GB: Chan eil gin

en: Not Connected
gd_GB: Gun cheangal

en: Not connected
gd_GB: Gun cheangal

en: Notifications
gd_GB: Brathan

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
gd_GB: Ùghdar

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
gd_GB: Dreuchd

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
gd_GB: Ceann-là

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
gd_GB: Taga

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
gd_GB: Tacsonamaidh

en: Number of Posts to Display:
gd_GB: Àireamh de phuist a thèid a shealltainn:

en: Official buttons
gd_GB: Na putain oifigeil

en: Older %s
gd_GB: Nas sine %s

en: Omnisearch
gd_GB: Lorg uile-choitcheann

en: On for all comments
gd_GB: Air (airson a h-uile beachd)

en: Only images can be uploaded here.
gd_GB: Cha ghabh ach dealbhan a luchdadh suas an-seo.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
gd_GB: air

en: Open link in a new window/tab
gd_GB: Fosgail an ceangal ann an uinneag/taba ùr

en: Opens in new window
gd_GB: Fosglaidh seo ann an uinneag ùr

en: Options
gd_GB: Roghainnean

en: Orange
gd_GB: Orains

en: Order
gd_GB: Òrdugh

en: Page %s
gd_GB: Duilleag %s

en: Pages:
gd_GB: Duilleagan:

en: Parent Menu Section
gd_GB: Earrann a' chlàir-thaice phàraint

en: Parent Menu Section:
gd_GB: Earrann a' chlàir-thaice phàraint:

en: Parent Project Type
gd_GB: Seòrsa de phàrant a' phròiseict

en: Parent Project Type:
gd_GB: Seòrsa de phàrant a' phròiseict:

en: Path
gd_GB: Slighe

en: Permalink to %s
gd_GB: Am buan-cheangal gu %s

en: Personal Links
gd_GB: Ceanglaichean pearsanta

en: Phone:
gd_GB: Fòn:

en: Pink
gd_GB: Pinc

en: Please provide a valid email address.
gd_GB: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain dligheach.

en: Please provide an email address.
gd_GB: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain.

en: Plugin activated.
gd_GB: Chaidh am plugan a chur an comas.

en: Plugin deactivated.
gd_GB: Chaidh am plugan a chur à comas.

en: Plugins
gd_GB: Plugain

en: Pocket
gd_GB: Pòcaid

en: Popular
gd_GB: Air a bheil fèill mhòr

en: Popular Project Tags
gd_GB: Tagaichean phròiseactan fèillmhor

en: Portfolio Projects
gd_GB: Pròiseactan portfolio

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
gd_GB: Gabhaidh duilleagan portfolio a thaisbeanadh air cuid mhòr de phròiseactan %1$s

en: Post Comment
gd_GB: Cuir am beachd

en: Post by %s.
gd_GB: Tha am post le %s.

en: Post by Email
gd_GB: Postaich le post-d

en: Post navigation
gd_GB: Seòladaireachd nam post

en: Post type:
gd_GB: Seòrsa a' phuist:

en: Posted by %s
gd_GB: Air a phostadh le %s

en: Posted in %s
gd_GB: Air a phostadh ann an: %s

en: Posts
gd_GB: Puist

en: Posts & Comments
gd_GB: Puist ┐ beachdan

en: Posts page
gd_GB: Duilleag nam post

en: Preview
gd_GB: Ro-sheall

en: Preview:
gd_GB: Ro-shealladh:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
gd_GB: Ro-shealladh: feumaidh tu na dh'atharraich thu a shàbhaladh air neo thèid e air chall

en: Price
gd_GB: Prìs

en: Primary Menu
gd_GB: Am prìomh-chlàr-taice

en: Print
gd_GB: Clò-bhuail

en: Processing...
gd_GB: 'Ga phròiseasadh...

en: Project
gd_GB: Pròiseact

en: Project Tag
gd_GB: Taga a' phròiseict

en: Project Tags
gd_GB: Tagaichean a' phròiseict

en: Project Type
gd_GB: Seòrsa a' phròiseict

en: Project Types
gd_GB: Seòrsachan de phròiseactan

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
gd_GB: Chaidh dreachd a' phròiseict ùrachadh. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall am pròiseact</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
gd_GB: Chaidh am pròiseact fhoillseachadh. <a href="%s">Seall am pròiseact</a>

en: Project restored to revision from %s
gd_GB: Chaidh am pròiseact aiseag dhan ath-sgrùdadh on %s

en: Project saved.
gd_GB: Chaidh am pròiseact a shàbhaladh.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
gd_GB: Tha am pròiseact air an sgeideal airson: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Ro-sheall am pròiseact</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
gd_GB: Chaidh am pròiseact a chur. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall am pròiseact</a>

en: Project updated.
gd_GB: Chaidh am pròiseact ùrachadh.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
gd_GB: Tha am pròiseact air ùrachadh. <a href="%s">Seall an nì</a>

en: Projects
gd_GB: Pròiseactan

en: Publicize
gd_GB: Sgaoil am facal

en: Publicize:
gd_GB: Sgaoil am facal:

en: Publish
gd_GB: Foillsich

en: Published
gd_GB: Foillsichte

en: Purple
gd_GB: Purpaidh

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
gd_GB: Gluais an luchag agad os cionn a' Ghravatar agad gus sùil a thoirt air a' phròifil agad.

en: Radio
gd_GB: Putan rèidio

en: Random Order:
gd_GB: Air thuaiream:

en: Recent Posts
gd_GB: Puist ùra

en: Red
gd_GB: Dearg

en: Related
gd_GB: Co-cheangailte

en: Repeated Word
gd_GB: Facal a tha ann iomadh turas

en: Reply
gd_GB: Freagair

en: Required?
gd_GB: Riatanach?

en: Restore
gd_GB: Aisig

en: Restore this item from the Trash
gd_GB: Aisig an nì seo on sgudal

en: Results:
gd_GB: Toraidhean:

en: Right
gd_GB: Deas

en: Save
gd_GB: Sàbhail

en: Save Changes
gd_GB: Sàbhail na dh'atharraich thu

en: Save New Order
gd_GB: Sàbhail an t-òrdan ùr

en: Save Stylesheet
gd_GB: Sàbhail an siota-stoidhle

en: Save this field
gd_GB: Sàbhail an raon seo

en: Scheduled
gd_GB: Air an sgeideal

en: Search
gd_GB: Lorg

en: Search Comics
gd_GB: Lorg sna pàipearan-èibhinn

en: Search Comments
gd_GB: Lorg sna beachdan

en: Search Everything
gd_GB: Dèan lorg air feadh an àite

en: Search Feedback
gd_GB: Lorg beachdan

en: Search Media
gd_GB: Lorg sna meadhanan

en: Search Menu Sections
gd_GB: Lorg ann an earrannan a' chlàir-thaice

en: Search Plugins
gd_GB: Lorg sna plugain

en: Search Project Tags
gd_GB: Lorg am measg tagaichean a' phròiseict

en: Search Project Types
gd_GB: Lorg am measg seòrsachan nam pròiseact

en: Search Projects
gd_GB: Lorg sna pròiseactan

en: Search Testimonials
gd_GB: Lorg sna teisteanasan

en: Search results
gd_GB: Toraidhean an luirg

en: Select feedback to download
gd_GB: Tagh na beachdan a bu mhath leat luchdadh a-nuas

en: Send Email
gd_GB: Cuir am post-dealain

en: Sent by a verified %s user.
gd_GB: Air a chur le cleachdaiche %s dearbhte.

en: Separate tags with commas
gd_GB: Sgar na tagaichean le cromagan

en: Service name
gd_GB: Ainm na seirbheise

en: Set as logo
gd_GB: Suidhich mar shuaicheantas

en: Settings
gd_GB: Roghainnean

en: Settings have been saved
gd_GB: Chaidh na roghainnean a shàbhaladh

en: Share
gd_GB: Co-roinn

en: Share on Tumblr
gd_GB: Co-roinn air Tumblr

en: Share this:
gd_GB: Co-roinn seo:

en: Shared Post
gd_GB: Post co-roinnte

en: Sharing
gd_GB: Co-roinneadh

en: Sharing Settings
gd_GB: Roghainnean a' cho-roinnidh

en: Sharing URL
gd_GB: URL airson co-roinneadh

en: Sharing label
gd_GB: Leubail co-roinnidh

en: Show
gd_GB: Seall

en: Show Account Links
gd_GB: Seall ceanglaichean a' chunntais

en: Show Excerpts:
gd_GB: Seall na h-às-earrannan:

en: Show Featured Image:
gd_GB: Seall dealbh brosnaichte:

en: Show Personal Links
gd_GB: Seall na ceanglaichean pearsanta

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
gd_GB: Seall bann-cinn "Co-cheangailte" gus earrann nan rudan co-cheangailte a sgaradh gu follaiseach o na puist

en: Show buttons on
gd_GB: Seall na putain air

en: Show likes.
gd_GB: Seall cò 's toil leotha e.

en: Show map
gd_GB: Seall am mapa

en: Show related content after posts
gd_GB: Seall susbaint cho-cheangailte an dèidh phost

en: Show sharing buttons.
gd_GB: Seall na putain co-roinnidh.

en: Show the Reblog button on posts
gd_GB: Seall am putan "Ath-bhlogaich" air puist

en: Show top posts over
gd_GB: Seall na sàr-phuist os cionn

en: Show top search terms over
gd_GB: Seall na faclan-luirg as cumanta os cionn

en: Show:
gd_GB: Seall:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
gd_GB: no

en: Shows your most viewed posts and pages.
gd_GB: Seallaidh seo na puist is duilleagan a chaidh tadhal orra as trice.

en: Shutter Speed
gd_GB: Astar an t-siutair

en: Silver
gd_GB: Airgead

en: Similar post
gd_GB: Post coltach ris

en: Site Logo
gd_GB: Suaicheantas na làraich

en: Site Stats
gd_GB: Stats na làraich agad

en: Site Title, Tagline, and Logo
gd_GB: Tiotal na làraich, suaicheantas teacsa agus suaicheantas

en: Sites
gd_GB: Làraichean

en: Slideshow
gd_GB: Taisbeanadh shleamhnagan

en: Small
gd_GB: Beag

en: Snow
gd_GB: Sneachd

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil taic ris a' bhrabhsair agad. Àrdaich e aig browsehappy.com.

en: Sort by:
gd_GB: Seòrsaich a-rèir:

en: Spam
gd_GB: Spama

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Spama <span class="count">(%s)</span>

en: Spelling
gd_GB: Litreachadh

en: Static page:
gd_GB: Duilleag stadaigeach:

en: Style:
gd_GB: Stoidhle:

en: Stylesheet saved.
gd_GB: Chaidh an siota-stoidhle a shàbhaladh.

en: Subject
gd_GB: Cuspair

en: Submit
gd_GB: Cuir a-null

en: Submit &#187;
gd_GB: Cuir a-null &#187;

en: Subscribe
gd_GB: Fo-sgrìobh

en: Subscribe to %s
gd_GB: Fo-sgrìobh gu %s

en: Success!
gd_GB: Soirbheas!

en: Support
gd_GB: Taic

en: Tag name
gd_GB: Ainm an taga

en: Tags
gd_GB: Tagaichean

en: Take WordPress with you.
gd_GB: Thoirt Wordpress leat.

en: Terms of Service
gd_GB: Teirmichean na Seirbheise

en: Testimonial
gd_GB: Teisteanas

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
gd_GB: Chaidh dreachd an teisteanais ùrachadh. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall an teisteanas</a>

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
gd_GB: Tha an teisteanas air fhoillseachadh. <a href="%s">Seall an teisteanas</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
gd_GB: Chaidh an teisteanas aiseag dhan ath-sgrùdadh on %s

en: Testimonial saved.
gd_GB: Chaidh an teisteanas a shàbhaladh.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
gd_GB: Tha an teisteanas air an sgeideal airson: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Ro-sheall an teisteanas</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
gd_GB: Chaidh an teisteanas a chur. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall an teisteanas</a>

en: Testimonial updated.
gd_GB: Chaidh an teisteanas ùrachadh.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
gd_GB: Tha an teisteanas air ùrachadh. <a href="%s">Seall an teisteanas</a>

en: Testimonials
gd_GB: Teisteanasan

en: Text
gd_GB: Teacsa

en: Text & Image Links
gd_GB: Ceanglaichean teacsa ┐ deilbh

en: Text Link
gd_GB: Ceangal teacsa

en: Text List
gd_GB: Liosta teacsa

en: Text only
gd_GB: Teacsa a-mhàin

en: Textarea
gd_GB: Raon teacsa

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese, and Spanish. Your user interface language (see above) is the default proofreading language.
gd_GB: Tha an dearbhair comasach air Beurla, Fraingis, Gearmailtis, Portagailis is Spàinntis. 'S e cànan na h-eadar-aghaidh agad (faic gu h-àrd) an cànan bunaiteach airson dearbhadh.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
gd_GB: Chaidh na roghainnean airson susbaint bhrosnaichte <a href="%s">a ghluasad gu Coltas &rarr; Gnàthaich</a>.

en: Theme
gd_GB: Ùrlar

en: Theme: %1$s.
gd_GB: Ùrlar: %1$s.

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an dàta fhaighinn gus an seòladh a shealltainn air mapa. Ath-nuadhaich am brabhsair agad is feuch ris a-rithist.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
gd_GB: (riatanach)

en: This connection is working correctly.
gd_GB: Tha an ceangal seo ag obair mar bu chòir.

en: This post is password protected.
gd_GB: Tha am post seo fo dhìon facail-fhaire.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
gd_GB: Tha am post seo fo dhìon facail-fhaire. Cuir a-steach am facal-faire gus coimhead air na beachdan.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an taisbeanadh-shleamhnagan seo a thòiseachadh. Feuch is ath-nuadhaich an duilleag no coimhead air ann am brabhsair eile.

en: This slideshow requires JavaScript.
gd_GB: Feumaidh an taisbeanadh-shleamhnagan seo JavaScript.

en: Thumbnail
gd_GB: Ìomhaigheag

en: Thumbnail Grid
gd_GB: Griod nan dealbhagan

en: Tiled Galleries
gd_GB: Gailearaidhean leacaichte

en: Tiled Mosaic
gd_GB: Maois leacaichte

en: Time:
gd_GB: Àm:

en: Timeline Theme:
gd_GB: Ùrlar na loidhne-ama:

en: Title
gd_GB: Tiotal

en: Title:
gd_GB: Tiotal:

en: Top Posts
gd_GB: Na puist as fhearr

en: Top Posts &amp; Pages
gd_GB: Sàr-phuist ┐ duilleagan

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
gd_GB: Tha gràinnean-mullaich nam post ┐ nan duilleagan stèidhichte air na stats thairis air 24-48 uair a thìde. Bidh e greis mu atharraich iad.

en: Top Searches
gd_GB: Lorgan as cumanta

en: Transparent Background
gd_GB: Cùlaibh trìd-shoilleir

en: Trash
gd_GB: An sgudal

en: Twitter Timeline
gd_GB: Loidhne-ama Twitter

en: Type
gd_GB: Seòrsa

en: Types
gd_GB: Seòrsaichean

en: UP
gd_GB: SUAS

en: Uncategorized
gd_GB: Gun roinn-seòrsa

en: Unpublished
gd_GB: Gun fhoillseachadh

en: Untitled Post
gd_GB: Post gun tiotal

en: Update Menu Section
gd_GB: Ùraich earrann a' chlàir-thaice

en: Update Project Tag
gd_GB: Ùraich taga a' phròiseict

en: Update Project Type
gd_GB: Ùraich seòrsa a' phròiseict

en: Uploading...
gd_GB: 'Ga luchdadh suas...

en: Use Markdown for comments.
gd_GB: Cleachd Markdown airson beachdan.

en: Use Markdown for posts and pages.
gd_GB: Cleachd Markdown airson puist is duilleagan.

en: Use a large and visually striking layout
gd_GB: Cleachd co-dhealbhachd mòr is greannmhor

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
gd_GB: -- Tagh --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
gd_GB: Falaich

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
gd_GB: Seall

en: Username
gd_GB: Ainm-cleachdaiche

en: Value
gd_GB: Luach

en: Verified Services
gd_GB: Seirbheisean dearbhte

en: Video on %s
gd_GB: Video air %s

en: Video post by %s.
gd_GB: Post video le %s.

en: Video post.
gd_GB: Post video.

en: View All
gd_GB: Seall a h-uile

en: View Comic
gd_GB: Seall am pàipear-èibhinn

en: View Full Profile &rarr;
gd_GB: Seall an làn phròifil &rarr;

en: View Full Site
gd_GB: Seall an làrach shlàn

en: View Menu Section
gd_GB: Seall earrann a' chlàir-thaice

en: View Project Tag
gd_GB: Seall taga a' phròiseict

en: View Project Type
gd_GB: Seall seòrsa a' phròiseict

en: View Testimonial
gd_GB: Seall an teisteanas

en: View on Instagram
gd_GB: Seall air Instagram

en: Visibility
gd_GB: Faicsinneachd

en: Visit the post for more.
gd_GB: Tadhail air a' phost airson barrachd.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
gd_GB: Rinn sinn "briog airson sgroladh" dhen roghainn seo a chionn 's gu bheil widgets banna-choise agad ann an "Coltas &rarr; Widgets" no a chionn 's gu bheil an t-ùrlar agad a' cleachdadh "briog airson sgroladh" a ghnàth.

en: Website
gd_GB: Làrach-lìn

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
gd_GB: Fàilte gu CSS gnàthaichte!
    
    Gheibh thu fiosrachadh air an làrach a leanas a dh'innseas mar a dh'obraicheas seo http://wp.me/PEmnE-Bt

en: What should the subject line be?
gd_GB: Dè chuireas mi ann an loidhne a' chuspair?

en: What's a Gravatar?
gd_GB: Dè tha ann an Gravatar?

en: White
gd_GB: Geal

en: Widget ID:
gd_GB: ID a' widget:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
gd_GB: a tha 'na

en: Widget title:
gd_GB: Tiotal a' widget:

en: Width
gd_GB: Leud

en: WordPress.com Reblog Button
gd_GB: Putan ath-bhlogadh WordPress.com

en: Write a Comment...
gd_GB: Sgrìobh beachd...

en: Y/m/d
gd_GB: d/m/Y

en: Y/m/d g:i:s A
gd_GB: d/m/Y g:i:s A

en: Yearly archives
gd_GB: Tasg-lannan bliadhnail

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
gd_GB: 'S urrainn. 'S urrainn dhut iomadh post-d a chur do raon nan seòlaidhean puist-d is an sgaradh le cromagan. Thèid brath a chur do gach post-d an uairsin.

en: Yes
gd_GB: Tha

en: You are not allowed to make this change.
gd_GB: Chan eil cead agad seo atharrachadh.

en: You are not allowed to manage this item.
gd_GB: Chan eil cead agad an nì seo a stiùireadh às.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
gd_GB: Chan eil cead agad an nì seo a ghluasad às an sgudal.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
gd_GB: Chan eil cead agad an nì seo a ghluasad dhan sgudal.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
gd_GB: Chan eil cead gu leòr agad inntrigeadh a dhèanamh dhan duilleag seo.

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
gd_GB: Chuir thu romhad gun bhith a' ceangal am bloga agad ris. Briog air "Gabh ris" nuair a dh'fhaighnichear dhìot ma tha thu airson na cunntasan agad a cheangal ris.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
gd_GB: Feumaidh tu taghadh dè thèid a shealltainn ann am <a href="%s">widget pròifil Gravatar</a> seo.

en: Your Custom Content Types
gd_GB: Na seòrsachan de shusbaint ghnàthaichte agad

en: Your Email Address
gd_GB: An seòladh puist-dhealain agad

en: Your Name
gd_GB: D' ainm

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
gd_GB: Chan eil innteart sam bith ann an tasg-lann a' phortfolio agad. 'S urrainn dhut feadhainn a thòiseachadh air an deas-bhòrd agad.

en: Your blog does not currently have any published posts.
gd_GB: Cha deach post sam bith fhoillseachadh sa bhloga agad.

en: Your comment is awaiting moderation.
gd_GB: Tha do bheachd a' feitheamh ri modarataireachd.

en: Your new field was saved successfully
gd_GB: Chaidh an raon ùr a shàbhaladh

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
gd_GB: Cha deach a luchdadh suas buileach; feuch ris a-rithist an ceann greis no bi beò an dòchas is feuch ris a-rithist an-dràsta fhèin.

en: and
gd_GB: agus

[ctx: as sharing source]
en: Email
gd_GB: Post-d

en: cancel
gd_GB: Sguir dheth

en: day
gd_GB: latha

en: edit
gd_GB: deasaich

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
gd_GB: Ann an "%s"

en: month
gd_GB: mìos

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
gd_GB: Ri leughadh

[ctx: noun]
en: Comment
gd_GB: Beachd

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
gd_GB: Leugh

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
gd_GB: %s ma:

en: proofread
gd_GB: ceartaich

en: search everything
gd_GB: dèan lorg air feadh an àite

[ctx: share to]
en: Email
gd_GB: Post-d

[ctx: share to]
en: Print
gd_GB: Clò-bhuail

en: the past day
gd_GB: an-dè

en: the past month
gd_GB: am mìos seo chaidh

en: the past quarter
gd_GB: an ràithe seo chaidh

en: the past week
gd_GB: an t-seachdain seo chaidh

en: the past year
gd_GB: an-uiridh

en: week
gd_GB: seachdain
