Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to si_LK translation catalogue (418 entries)

en:  (Opens in new window)
si_LK: (නව වින්ඩෝවකින් විවෘත වේ)

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
si_LK: අනිවාර්යයෙන්. නව පෙළ කොටුවක්, පෙළ ප්‍රදේශයක්, රේඩියෝ, පිරික්සුම් කොටුවක්, කඩාහැලෙන ප්‍රදේශයක් එක්කිරීමට %1$s.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
si_LK: ඔව්, පරිපාලක පුවරුවේ "%1$s" යොමුව හරහා ඔබට ලැබුණු යෝජනා හා අදහස් ඕනෑම විටෙක කියවිය හැක.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
si_LK: %1$s පැතිදාරය

en: %1$s at %2$s
si_LK: %1$s දින %2$s ට

en: %1$s on %2$s
si_LK: %1$s %2$s පිළිබඳ

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
si_LK: %l ක්‍රියාවිරහිත කරන්න

en: %s (Jetpack)
si_LK: %s (ජෙට්පැක්)

en: %s Error
si_LK: %s දෝෂයක්

en: %s ago
si_LK: %s ට පෙර

en: %s has been activated.
si_LK: %s සක්‍රිය වී ඇත.

en: %s has been deactivated.
si_LK: %s අක්‍රීය වී ඇත.

en: %s is not a valid command.
si_LK: %s යනු වලංගු විධානයක් නොවේ.

en: %s is not a valid module.
si_LK: %s යනු වලංගු ඒකකයක් නොවේ.

en: &laquo; Previous
si_LK: &laquo; කලින්

en: (no title)
si_LK: (මාතෘකාවක් නොමැත)

en: (required)
si_LK: (අත්‍යවශ්‍යයි)

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
si_LK: %2$s හි %1$s

en: 404 error page
si_LK: 404 දෝෂ පිටුව

en: A problem with your XMLRPC file.
si_LK: ඔබේ XMLRPC ගොනුවෙහි ගැටලුවක්

en: A theme conflict.
si_LK: තේමා ගැටුමක්.

en: Activate
si_LK: සක්‍රිය කරන්න

en: Active
si_LK: සක්‍රිය

en: Add
si_LK: එකතුකරන්න

en: Add Menu Item
si_LK: මෙනු අයිතමය එක්කරන්න

en: Add New
si_LK: නව

en: Add New Menu Section
si_LK: නව මෙනු කොටසක් එක්කරන්න

en: Add New Project
si_LK: නව ව්‍යාපෘතියක් එක්කරන්න

en: Add New Project Tag
si_LK: නව ව්‍යාපෘති ටැගයක් එක්කරන්න

en: Add New Project Type
si_LK: නව ව්‍යාපෘති වර්ගයක් එක්කරන්න

en: Add or remove tags
si_LK: ටැග එක්කිරීම හෝ ඉවත්කිරීම කරන්න

en: Add to section:
si_LK: අංශයට එක්කරන්න:

en: Album
si_LK: ඇල්බමය

en: All
si_LK: සියල්ල

en: All Menu Sections
si_LK: මෙනු කොටස් සියල්ල

en: All Project Tags
si_LK: සියලු ව්‍යාපෘති ටැග

en: All Projects
si_LK: සියලු ව්‍යාපෘති

en: All pages
si_LK: සියලු පිටු

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
si_LK: තනි තනි අඩවි පරිපාලකයින් හට <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a> වෙත ඇති ඔවුන්ගේ සබඳතා කළමනාකරණය කරගැනීමට (සම්බන්ධ හා විසන්ධි කිරීමට) ඉඩදෙන්න.

en: Alphabetical
si_LK: අකාරාදී

en: Alternate text:
si_LK: අතිරේක පෙළ:

en: Archive page
si_LK: ලිපිගොනු පිටුව

en: Artist
si_LK: කලාකරු

en: Attachment Page
si_LK: ඇමිණුම් පිටුව

en: Available Modules:
si_LK: ලබාගත හැකි ඒකක:

en: Black
si_LK: කළු

en: Blog URL:
si_LK: බ්ලොග් යොමුව:

en: Blue
si_LK: නිල්

en: Border Color (hex):
si_LK: සීමා වර්ණය (hex):

en: Cancel
si_LK: අවලංගු කරන්න

en: Caption:
si_LK: මාතෘකාව

en: Category
si_LK: වර්ගය

en: Center
si_LK: මැද

en: Choose Images
si_LK: රූප තෝරන්න

en: Choose from the most used tags
si_LK: වැඩිපුර භාවිතා කල ටැග වලින් තෝරන්න

en: Choose logo
si_LK: ලකුණක් තෝරන්න

en: Click here
si_LK: මෙතන ඔබන්න

en: Close
si_LK: වසන්න

en: Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර

en: Config
si_LK: හැඩගස්වන්න

en: Configure
si_LK: සැකසුම

en: Configure %s
si_LK: %s හැඩගස්වන්න

en: Connect to WordPress.com
si_LK: WordPress.com වෙත සම්බන්ධ කරන්න.

en: Connected
si_LK: සම්බන්ධිතයි

en: Custom
si_LK: ස්වකීය

en: Custom Email Address
si_LK: ස්වකීය වි-තැපැල් ලිපිනය

en: Custom field deleted.
si_LK: විකල්ප ක්ෂේත්‍රය මකාදමන ලදී.

en: Custom field updated.
si_LK: විකල්ප ක්ෂේත්‍ර යාවත්කාලීන කරන ලදී.

en: DOWN
si_LK: පහළ

en: Daily archives
si_LK: ලිපිගොනු පෙන්වන්න

en: Dark
si_LK: අඳුරු

en: Date
si_LK: දිනය

en: Deactivate
si_LK: ක්‍රියාවිරහිත කරන්න

en: Default
si_LK: පෙරනිමි

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
si_LK: නව කොටසක්

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
si_LK: පළමු විකල්පය

en: Delete
si_LK: මකන්න

en: Description
si_LK: විස්තරය

en: Disconnect
si_LK: විසන්ධි කරන්න

en: Dismiss this notice.
si_LK: මෙම දැන්වීම මඟහරින්න.

en: Display Header Text
si_LK: ශ්‍රීර්ෂක(හෙඩර්) පෙල දිස්කරන්න

en: Display WordPress Posts
si_LK: WordPress ලිපි පෙන්වන්න

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
si_LK: ඔබේ ග්‍රැවටාර් පැතිකඩේ සුළු විස්තරයක් පෙන්වන්න

en: Display an image in your sidebar
si_LK: ඔබේ පැතිදාරයේ පින්තූරයක් පෙන්වන්න

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
si_LK: වෙනත් WordPress.com එකකින් හෝ ජෙට්පැක්-සක්‍රිය බ්ලොග් අඩවියකින් ලැබුණු මෑත පළවූ ලිපි ලැයිස්තුවක් පෙන්වයි.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
si_LK: ඔබට බලගැන්වීමට අවශ්‍ය සේවාවන් ඇදගෙන විත් පහත ඇති පෙට්ටිය තුළට අතහරින්න.

en: Edit
si_LK: සංස්කරණය

en: Edit Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස සංස්කරණය

en: Edit Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය සංස්කරණය

en: Edit Project Type
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ගය සංස්කරණය

en: Edit Your Profile
si_LK: ඔබේ පැතිකඩ සංස්කරණය

en: Empty Spam
si_LK: ස්පෑම් හිස්කරන්න

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
si_LK: WordPress.com එකක් හෝ ජෙට්පැක් WordPress අඩවියක යොමුවක් ඇතුල්කරන්න

en: Error Details: %s
si_LK: දෝෂ විස්තර: %s

en: Error loading profile
si_LK: පැතිකඩ පූරණය වීමේ දෝෂයක්

en: Error, bad module.
si_LK: දෝෂයක්, අවලංගු ඒකකයක්.

en: Error: please enter a valid email address.
si_LK: දෝෂය: කරුණාකර වලංගු ඊමේල් ලිපිනයක් ඇතුළත් කරන්න

en: Error: please fill the required fields (name, email).
si_LK: දෝෂයක්: කරුණාකර අවශ්‍ය ක්ෂේත්‍ර පුරවන්න (නම, ඊමේල් ලිපිනය).

en: Example:
si_LK: උදාහරණ:

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
si_LK: පිටුව

en: Facebook Page URL
si_LK: ෆේස්බුක් පිටු යොමුව

en: Featured
si_LK: විශේෂ

en: Feed(s) to Display:
si_LK: පෙන්වීමට පෝෂණ(ය):

en: Feedback
si_LK: යෝජනා හා අදහස්

en: Focal Length
si_LK: නාභි දුර

en: Follow me on Twitter
si_LK: ට්විටර් හි මාව අනුගමනය කරන්න

en: For more information:
si_LK: වැඩිදුර තොරතුරු සඳහා:

en: Front page
si_LK: මුල් පිටුව

en: Gallery
si_LK: ගැලරිය

en: Gravatar Hovercards
si_LK: ග්‍රැවටාර් හොවර්කාඩ්

en: Gravatar Profile
si_LK: ග්‍රැවටාර් පැතිකඩ

en: Green
si_LK: කොළ

en: Have feedback on Jetpack?
si_LK: ජෙට්පැක් ගැන යෝජනා හෝ අදහස් තිබේ ද?

en: Hide
si_LK: සඟවන්න

en: Home
si_LK: නිවස

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
si_LK: හිස් නම්, පින්තූරයේ ප්‍රමාණය තීරණයට අපි උත්සාහ කරන්නෙමු.

en: Ignore all
si_LK: සියල්ල මඟහරින්න

en: Image
si_LK: පින්තූරය

en: Image Alignment:
si_LK: රූප පෙළගැන්නුම:

en: Image Color:
si_LK: රූප වර්ණය:

en: Image Grid
si_LK: රූප ජාලකය

en: Image Link
si_LK: රූප යොමුව

en: Image List
si_LK: රූප ලැයිස්තුව

en: Image Settings:
si_LK: පින්තූර සැකසුම්:

en: Image Size:
si_LK: රූප ප්‍රමාණය:

en: Image URL:
si_LK: පින්තූර යොමුව:

en: Image title:
si_LK: පින්තූරයේ නම:

en: Images:
si_LK: රූප:

en: Inactive
si_LK: අක්‍රිය

en: Is this site private?
si_LK: මෙම අඩවිය පෞද්ගලිකයි ද?

en: Jetpack
si_LK: ජෙට්පැක්

en: Jetpack FAQ
si_LK: ජෙට්පැක් නිතර ඇසූ ප්‍රශ්න

en: Jetpack Network Settings Updated!
si_LK: ජෙට්පැක් ජාලගත සැකසුම් යාවත්කාලීන විය!

en: Jetpack Settings
si_LK: ජෙට්පැක් සැකසුම්

en: Jetpack Sites
si_LK: ජෙට්පැක් අඩවි

en: Jetpack Support
si_LK: ජෙට්පැක් සහය

en: Jetpack by WordPress.com
si_LK: WordPress.com වෙතින් ජෙට්පැක්

en: Jetpack has been successfully disconnected.
si_LK: ජෙට්පැක් සාර්ථකව විසන්ධි වී ඇත.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
si_LK: ජෙට්පැක් දැනටත් WordPress.com සමඟ සම්බන්ධ වී ඇත

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
si_LK: ජෙට්පැක් තවම WordPress.com සමඟ සම්බන්ධ වී නැත.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
si_LK: WordPress.comහි අගනා ගබඩා සහය සමඟ, ඔබේ ස්වයං-ධාරක WordPress අඩවිය ජෙට්පැක් අධිබලගන්වයි.

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
si_LK: වි-තැපැල්

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
si_LK: නම

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
si_LK: වෙබ්අඩවිය

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
si_LK: විකල්පය

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
si_LK: විකල්ප

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
si_LK: එහා මෙහා කරන්න

en: Large
si_LK: විශාල

en: Last Modified
si_LK: අවසන් වරට සංස්කරණය කළේ

en: Layout
si_LK: සැලැස්ම

en: Layout Options:
si_LK: ආකෘති විකල්ප:

en: Learn More
si_LK: තවත් ඉගෙනගන්න

en: Learn more
si_LK: තවත් ඉගෙනගන්න

en: Leave a Reply
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

en: Leave a Reply to %s
si_LK: %s වෙත ප්‍රතිචාරයක් සටහන් කරන්න

en: Leave a reply
si_LK: ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

en: Left
si_LK: වම

en: Let us know your name.
si_LK: අපට ඔබේ නම කියන්න.

en: Light
si_LK: ළා

en: Like
si_LK: කැමතියි

en: Like this:
si_LK: මෙයට කැමති වන්න:

en: Link Color (hex):
si_LK: යොමු වර්ණය (hex):

en: Link URL (when the image is clicked):
si_LK: සබැඳි යොමුව (රූපය ක්ලික් කළ විට):

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
si_LK: සංස්කරණය

en: Link your account to WordPress.com
si_LK: ඔබේ ගිණුම WordPress.com සමඟ සම්බන්ධ කරන්න.

en: Links to services that you use across the web.
si_LK: ජාලය පුරා ඔබ භාවිත කරන සේවා වලට සබැඳි.

en: Links to your blog's RSS feeds
si_LK: ඔබේ බ්ලොග් අඩවියේ RSS පෝෂකයට යොමු

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
si_LK: ඔබේ වෙබ්අඩවි, බ්ලොග් අඩවි හෝ ඔබව විස්තර කිරීමට උදව් වන ඕනෑම අඩවියකට යොමු.

en: Loading...
si_LK: පුරණය වෙමින්...

en: Logged In
si_LK: ඇතුල් විය

en: Logged Out
si_LK: පිට විය

en: M j, Y @ G:i
si_LK: Y F j a g:i

en: Media
si_LK: මාධ්‍යය

en: Medium
si_LK: මධ්‍යම

en: Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස

en: Menu Sections
si_LK: ලේඛන අංශ

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
si_LK: මෙනු අයිතමය පළකරා. <a href="%s">අයිතමය පෙන්වන්න</a>

en: Menu item saved.
si_LK: මෙනු අයිතමය සුරැකුණි.

en: Menu item updated.
si_LK: මෙනු අයිතමය යාවත්කාලීන විය.

en: Missed schedule
si_LK: අතහැරුණු සැලසුමක්

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
si_LK: අදහස් දක්වන්නන්ගේ ග්‍රැවටාර් වලට ඉහළින් මතුවන ව්‍යාපාරික කාඩ්පත් සක්‍රිය කරන්න.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
si_LK: විසිතුරු ගණිතය

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
si_LK: ආකෘති පත්‍රය

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
si_LK: ස්වකීය CSS

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
si_LK: වර්ධනය කළ බෙදාහැරීම

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
si_LK: අමතර පැතිදාර විජට්ටු

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
si_LK: ග්‍රැවටාර් හොවර්කාඩ්ස්

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
si_LK: අපරිමිත අනුචලනය

[ctx: Module Name]
en: Likes
si_LK: කැමතිවීම්

[ctx: Module Name]
en: Markdown
si_LK: මාක්ඩවුන්

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
si_LK: ජංගම තේමාව

[ctx: Module Name]
en: Notifications
si_LK: නිවේදන

[ctx: Module Name]
en: Omnisearch
si_LK: සර්වසෙවුම

[ctx: Module Name]
en: Photon
si_LK: ෆෝටෝන්

[ctx: Module Name]
en: Publicize
si_LK: ප්‍රසිද්ධ කරන්න

[ctx: Module Name]
en: Sharing
si_LK: බෙදාගැනීම

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
si_LK: කෙටි-කේතන එබ්බවීම්

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
si_LK: අක්ෂර වින්‍යාසය

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
si_LK: දායකත්වයන්

[ctx: Module Name]
en: VideoPress
si_LK: වීඩියෝප්‍රෙස්

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
si_LK: WP.me කෙටි-යොමු

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
si_LK: විජට්ටුවේ දෘශ්‍යබව

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
si_LK: පෙනුම

[ctx: Module Tag]
en: Developers
si_LK: ගොඩනගන්නන්

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
si_LK: ජංගම

[ctx: Module Tag]
en: Other
si_LK: වෙනත්

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
si_LK: ඡායාරූප සහ වීඩියෝ

[ctx: Module Tag]
en: Social
si_LK: සමාජ

[ctx: Module Tag]
en: Writing
si_LK: ලිවීම

en: Monthly archives
si_LK: මාසික ලිපිගොනු

en: My Tweets
si_LK: මගේ ට්වීට්

en: Name
si_LK: නම

en: Network Settings
si_LK: ජාලගත සැකසුම්

en: New Menu Sections Name
si_LK: නව මෙනු කොටසේ නම

en: New Project Type Name
si_LK: නව ව්‍යාපෘති වර්ගයේ නම

en: New Row
si_LK: නව පේළිය

en: Newest
si_LK: නවතම

en: Next &raquo;
si_LK: ඊළඟ &raquo;

en: Next &raquo;
si_LK: ඊළඟ &raquo;

en: No
si_LK: නැහැ

en: No Borders
si_LK: මායිම් නැත

en: No Footer
si_LK: පාදිකයක් නැත

en: No Header
si_LK: ශීර්ෂකයක් නැත

en: No Modules Found
si_LK: ඒකක හමු නොවුණි

en: No Scrollbar
si_LK: අනුචලන දාරයක් නැත

en: No plugins found.
si_LK: ප්ලගින හමු නොවිණ.

en: No suggestions
si_LK: යෝජනා නොමැත.

en: No tags found.
si_LK: ටැග සොයාගත නොහැක.

en: None
si_LK: කිසිවක් නැත

en: Notify me of new posts by email.
si_LK: නවතම පළවීම් ගැන වි-තැපැල් මඟින් මා දැනුවත් කරන්න.

[ctx: Noun]
en: User
si_LK: පරිශීලක

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
si_LK: කර්තෘ

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
si_LK: භූමිකාව

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
si_LK: දිනය

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
si_LK: ටැගය

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
si_LK: වර්ගීකරණය

en: Number of Posts to Display:
si_LK: පෙන්වීමට ඇති ලිපි ගණන:

en: OK
si_LK: හරි

en: Older %s
si_LK: පැරණි %s

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
si_LK: මෙම පිටුවේදී, ඔබට ජෙට්පැක් තුළ තිබෙන ඒකක දැකගැනීමට, ඒවා ගැන තව ඉගෙනගැනීමට, සහ ඒවා අවශ්‍ය පරිදි සක්‍රීය හෝ අක්‍රීය කිරීමට හැකිය.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
si_LK: අක්‍රිය

en: Open link in a new window/tab
si_LK: සබැඳිය නව වින්ඩෝවකින්/ටැබයකින් විවර කරන්න

en: Options
si_LK: විකල්ප

en: Orange
si_LK: තැඹිලි

en: Order
si_LK: පිළිවෙල

en: Pages:
si_LK: පිටු:

en: Parent Menu Section
si_LK: මව් මෙනු කොටස

en: Parent Menu Section:
si_LK: මව් මෙනු කොටස:

en: Parent Project Type
si_LK: මව් ව්‍යාපෘති වර්ගය

en: Parent Project Type:
si_LK: මව් ව්‍යාපෘති වර්ගය:

en: Path
si_LK: මාවත

en: Personal Links
si_LK: පුද්ගලික යොමු

en: Pink
si_LK: රෝස

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
si_LK: %s ධාවනයට ජාවා-පිටපත අත්‍යවශ්‍යයි.

en: Please describe the problem you are having.
si_LK: කරුණාකර ඔබට ඇති ගැටලුව විස්තර කරන්න.

en: Please specify a valid module.
si_LK: කරුණාකර වලංගු ඒකකයක් සඳහන් කරන්න.

en: Please specify a valid user.
si_LK: කරුණාකර වලංගු පරිශීලකයෙක්ව සඳහන් කරන්න.

en: Plugin activated.
si_LK: ප්ලගිනය සක්‍රියයි.

en: Plugin deactivated.
si_LK: ප්ලගිනය අක්‍රියයි.

en: Plugins
si_LK: ප්ලගින

en: Popular
si_LK: ජනප්‍රිය

en: Post by %s.
si_LK: %s ලියන ලදී.

en: Post type:
si_LK: ලිපි වර්ගය:

en: Posts
si_LK: ලිපි

en: Posts & Comments
si_LK: ලිපි සහ ප්‍රතිචාර

en: Posts page
si_LK: ලිපි පිටුව

en: Press This
si_LK: මේ ගැන ලියන්න

en: Preview
si_LK: පූර්වදර්ශනය

en: Price
si_LK: මිල

en: Print
si_LK: මුද්‍රණය

en: Privacy Policy
si_LK: පෞද්ගලිකත්ව ප්‍රතිපත්තිය

en: Project
si_LK: ව්‍යාපෘතිය

en: Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය

en: Project Tags
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැග

en: Projects
si_LK: ව්‍යාපෘති

en: Publish
si_LK: ප්‍රකාශයට පත් කරන්න

en: Published
si_LK: ප්‍රකාශිත

en: Purple
si_LK: දම්

en: Recent Posts
si_LK: නවතම ලිපි

en: Red
si_LK: රතු

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
si_LK: %s සමඟ සම්බන්ධතාව නැවත පණගන්වන්න.

en: Remove logo
si_LK: ලාංඡනය ඉවත්කරන්න

en: Reply
si_LK: පිළිතුරු සැපයීම

en: Restore
si_LK: යළි පිහිටුවන්න

en: Right
si_LK: දකුණ

en: Save
si_LK: සුරකින්න

en: Save Changes
si_LK: වෙනස්කම් සුරකින්න

en: Scheduled
si_LK: සැලසුම්ගතයි

en: Search
si_LK: සෙවීම

en: Search Comments
si_LK: ප්‍රතිචාර සොයන්න

en: Search Media
si_LK: මාධ්‍ය සොයන්න

en: Search Menu Sections
si_LK: මෙනු කොටස් සොයන්න

en: Search Modules…
si_LK: ඒකක සොයන්න...

en: Search Plugins
si_LK: ප්ලගින සොයන්න

en: Search Project Types
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ග සොයන්න

en: Search results
si_LK: සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
si_LK: පරිශීලකයෙක් තෝරන්න. නැතහොත් ස්වකීය වි-තැපැල් ලිපිනයක් ඇතුල්කිරීමට "ස්වකීය" තෝරන්න.

en: Semantic Personal Publishing Platform
si_LK: අර්ථවිචාර පුද්ගලික ප්‍රකාශන වේදිකාව

en: Separate tags with commas
si_LK: ටැග කොමා මගින් වෙන්කරන්න

en: Settings
si_LK: සැකසුම්

en: Share this:
si_LK: මෙය බෙදාගන්න:

en: Show
si_LK: පෙන්වන්න

en: Show Account Links
si_LK: ගිණුම් යොමු පෙන්වන්න

en: Show Excerpts:
si_LK: උපුටා දැක්වීම් පෙන්වන්න:

en: Show Faces
si_LK: මුහුණු පෙන්වන්න

en: Show Featured Image:
si_LK: විශේෂිත පින්තූරය පෙන්වන්න:

en: Show Personal Links
si_LK: පුද්ගලික යොමු පෙන්වන්න

en: Show Stream
si_LK: ප්‍රවාහය පෙන්වන්න

en: Show likes.
si_LK: කැමතිවීම් පෙන්වන්න.

en: Show related content after posts
si_LK: ලිපි වලට පසුව ඒවාට අදාළ අන්තර්ගතයන් පෙන්වන්න.

en: Show:
si_LK: පෙන්වන්න:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
si_LK: හෝ

en: Silver
si_LK: රිදී

en: Similar post
si_LK: සමාන ලිපිය

en: Site Name
si_LK: අඩවි නාමය

en: Sites
si_LK: අඩවි

en: Small
si_LK: කුඩා

en: Social Menu
si_LK: සමාජ මෙනුව

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
si_LK: කිසිදා සිදු නොවියයුතු දෙයක් සිදුවිය. ඒ ගැන කණගාටුයි. ඔබ නැවත උත්සාහ කළොත්, ඇතැම්විට සාර්ථක විය හැක.

en: Sort by:
si_LK: වර්ග කරන්න:

en: Static page:
si_LK: නිශ්චල පිටුව:

en: Style:
si_LK: ආකෘතිය:

en: Sub-site override
si_LK: අනු-අඩවි ප්‍රතික්‍ෂේප වීමක්

en: Subject
si_LK: විෂයය

en: Submit
si_LK: යවන්න

en: Submit &#187;
si_LK: &#187; ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subscribe to %s
si_LK: %sට දායක වන්න

en: Success!
si_LK: සාර්ථකයි!

en: Support
si_LK: සහය

en: Tag name
si_LK: ටැග නාමය

en: Tags
si_LK: ටැග

en: Take Survey
si_LK: සමීක්ෂණයට එක්වන්න

en: Terms of Service
si_LK: සේවා කොන්දේසි

en: Text
si_LK: පෙළ

en: Text & Image Links
si_LK: පෙළ හා රූප යොමු

en: Text Link
si_LK: පෙළ යොමුව

en: The Jetpack Version is %s
si_LK: ජෙට්පැක් අනුවාදය %s වේ.

[ctx: The menu item label]
en: Jetpack
si_LK: ජෙට්පැක්

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
si_LK: මූලික සම්බන්ධතාවේ හිමිකම <strong>%s</strong>ගේ WordPress.com ගිණුම සතු වේ.

en: Theme
si_LK: තේමාව

en: Theme is empty.
si_LK: තේමාව හිස් ය.

en: Theme: %1$s.
si_LK: තේමාව: %1$s.

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
si_LK: ජෙට්පැක් සමඟ සන්නිවේදනයට ඔබේ අඩවියට නොහැකි බවක් පෙනුම් කරයි!

en: There was an error deactivating your plugin
si_LK: ප්ලගිනය අක්‍රිය කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය.

en: There was an error updating your plugin
si_LK: ඔබේ ප්ලගිනය යාවත්කාල කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය.

en: There was an error updating your theme
si_LK: ඔබේ තේමාව යාවත්කාල කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය

en: These settings affect all sites on the network.
si_LK: මෙම සැකසුම් ජාලයේ සියලු අඩවි මත බලපායි.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
si_LK: (අත්‍යවශ්‍යය)

en: This post has been shared!
si_LK: මෙම ලිපිය බෙදාහැර ඇත!

en: Thumbnail
si_LK: සිඟිතිරුව

en: Time
si_LK: වේලාව

en: Timeline Theme:
si_LK: කාලරේඛා තේමාව:

en: Title
si_LK: මාතෘකාව

en: Title:
si_LK: මාතෘකාව:

en: Transparent Background
si_LK: පාරදෘශ්‍ය පසුබිම

en: Trash
si_LK: කුණු

en: Twitter Timeline
si_LK: ට්විටර් කාලරේඛාව

en: Type
si_LK: වර්ගය

en: UP
si_LK: ඉහළ

en: URL
si_LK: යොමුව

en: Uncategorized
si_LK: වර්ගීකරණය නොකළ

en: Unpublished
si_LK: අප්‍රකාශිත

en: Update Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස යාවත්කාලීන කරන්න

en: Update Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය යාවත්කාල කරන්න

en: Update Project Type
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ගය යාවත්කාල කරන්න

en: Use a valid email address.
si_LK: වලංගු වි-තැපැල් ලිපිනයක් භාවිතා කරන්න.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
si_LK: -- තෝරාගන්න --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
si_LK: සඟවන්න

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
si_LK: පෙන්වන්න

en: Username
si_LK: පරිශීලක නාමය

en: Value
si_LK: අගය

en: Verified Services
si_LK: සත්‍යාපිත සේවා

en: Video post by %s.
si_LK: %sගේ වීඩියෝ පළකිරීම.

en: Video post.
si_LK: වීඩියෝ ලිපිය.

en: View Full Profile &rarr;
si_LK: සම්පූර්ණ පැතිකඩ පෙන්වන්න &rarr;

en: View Menu Section
si_LK: මෙනු කොටස පෙන්වන්න

en: View Project Tag
si_LK: ව්‍යාපෘති ටැගය පෙන්වන්න

en: View Project Type
si_LK: ව්‍යාපෘති වර්ගය පෙන්වන්න

en: View:
si_LK: පෙන්වන්න:

en: Views
si_LK: දර්ශන

en: Visibility
si_LK: දෘශ්‍ය බව

en: Website
si_LK: වෙබ් අඩවිය

en: What's a Gravatar?
si_LK: ග්‍රැවටාර් එකක් යනු කුමක්ද?

en: White
si_LK: සුදු

en: Widget ID:
si_LK: විජට්ටු හැඳුනුම

en: Width
si_LK: පළල

en: Y/m/d g:i:s A
si_LK: Y/m/d A g:i:s

en: Yearly archives
si_LK: වාර්ෂික ලිපිගොනු

en: Yes
si_LK: ඔව්

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
si_LK: ඔබට මෙම අයිතමය කුණු කූඩයට දැමීමට අවසර නොමැත.

en: You are required to specify a plugin.
si_LK: ඔබ ප්ලගිනයක් සඳහන් කිරීම අත්‍යවශ්‍යයි.

en: You cannot disconnect, without having first connected.
si_LK: පළමුව සම්බන්ධ නොවී, විසන්ධි විය නොහැක.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
si_LK: ඔබට මෙම පිටුවට පිවිසීමට ප්‍රමාණවත් අවසර නොමැත.

en: You must specify a valid action
si_LK: ඔබ වලංගු ක්‍රියාවක් සඳහන් කළ යුතුය

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
si_LK: ජෙට්පැක් සම්බන්ධ කිරීමට පෙර ඔබ එය ලියාපදිංචි කළයුතුය.

en: Your comment is awaiting moderation.
si_LK: ඔබේ ප්‍රතිචාරය අනුමත කිරීම බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී

en: Your comment is in moderation.
si_LK: ඔබේ අදහස් දැක්වීම අනුමත වූ පසු මෙහි පළවේ.

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
si_LK: ඔබේ අඩවිය ජෙට්පැක් සර්වර් වෙත ආරක්‍ෂිතව ළඟා නොවේ.

[ctx: as sharing source]
en: Email
si_LK: වි-තැපෑල

en: cancel
si_LK: අවලංගු කරන්න

en: edit
si_LK: සංස්කරණය

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
si_LK: අපොයි, ඔබේ ආකෘති පත්‍රය සෑදීමේදී ගැටලුවක් මතුවී ඇත. ඔබට නැවත උත්සාහ කරන්න වෙයි වගේ.

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
si_LK: "%s" තුළ

[ctx: noun]
en: Comment
si_LK: ප්‍රතිචාරය

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
si_LK: මෙසේ නම් %s:

[ctx: share to]
en: Email
si_LK: වි-තැපැල්

[ctx: share to]
en: Facebook
si_LK: ෆේස්බුක්

[ctx: share to]
en: Google
si_LK: ගූගල්

[ctx: share to]
en: LinkedIn
si_LK: ලින්ක්ඩ්ඉන්

[ctx: share to]
en: Pinterest
si_LK: පින්ටරෙස්ට්

[ctx: share to]
en: Pocket
si_LK: පොකට්

[ctx: share to]
en: Press This
si_LK: මෙය ප්‍රකාශ කරන්න

[ctx: share to]
en: Print
si_LK: මුද්‍රණය

[ctx: share to]
en: Reddit
si_LK: රෙඩිට්

[ctx: share to]
en: Tumblr
si_LK: ටම්බ්ලර්

[ctx: share to]
en: Twitter
si_LK: ට්විටර්

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
si_LK: නරඹන්න: %s

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
si_LK: වචන
